Bir Tık İle Sizin De Tedarikçiniz Olsun
Bir Tık İle Sizin De Tedarikçiniz Olsun
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

    Özkanoğulları Tedarik 1957 yılında müşterilerine en iyi tedarik çözümlerini sunma ilkesi ile İstanbul’da faaliyetlerine başlamış ve sonrasında faaliyetlerini devam ettirdiği Bursa’da en büyük tedarik firmalarından olmayı başarmıştır.
    2015 yılında standartlarını belirleyerek tedarikcimolsun.com’u kurmuş ve e-ticaret sektöründe ki yatırımlarına başlamıştır. 
Tedarikcimolsun.com 400’ün üzerinde aktif müşterisine tedarik hizmeti sağlamanın gurur ve mutluluğu içerisinde büyümeye ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. 
    Profesyonel ekibi ile satış sonrası desteğini de sürdüren tedarikcimolsun.com için müşteri memnuniyeti önceliklidir. Sürekli kendini geliştiren ve bu doğrultuda ki yatırımları ile büyümekte olan tedarikcimolsun.com bu süreçte Bursa’da tedarik taleplerine en hızlı ve doğru şekilde karşılayan firma olmuştur.

 

Misyonumuz
    Profesyonel ekibi ile; tedarik ve hizmet ürünlerini doğru kalite ve fiyat oranı ile müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırmak.

 

Vizyonumuz
    Pozitif ve yenilikçi bakış açısı ile sektörde fark yaratarak, tedarik hizmetini Bursa’nın yanı sıra tüm Türkiye de en hızlı ve güvenilir şekilde tüketiciler ile buluşturup en çok tercih edilen marka olmak.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et